| Spec Sheet | |
| Model No.: | F11 |
| Product type: | 10.95' tablet |
| Product pictures |
|
| CPU | T6168 Core(A75*2+A55*6) 2.0 Ghz 12nm |
| Operating system | Android 14/15 |
| RAM | 6GB/8GB |
| ROM | 128GB/256GB |
| Screen Panel | 10.95'incell |
| Resolution | 1200*1920FHD |
| Touch panel | Incell |
| Camera | Front 5MP+Rear 13MP AF |
| G-Sensor | Yes |
| BT | 5 |
| WI-FI | 2.4G&5G |
| SIM Cards &Network | Nano+TFGSM+WCDMA+FDD |
| GPS | Yes |
| Mic | Yes |
| 3.5mm earphone | Support |
| USB interface | Type-C |
| Battery | 8000mAh |
| Battery Case Material | Metal |
| Charger | 5V 2A Charger /Fast charging |
| Packaging/USB Cable | Yes |

Copy product links
Long by picture save/share