| Spec Sheet | |
| Model No.: | T8-4G |
| Product type: | 8.4' tablet |
| Product pictures |
|
| CPU | T615 |
| Operating system | Android 15 |
| RAM | 3GB |
| ROM | 32GB |
| Screen Panel | 8.4' |
| Resolution | 1200*1920 IPS |
| Touch panel | INCELL |
| Camera | 5M+5M AF |
| G-Sensor | Yes |
| BT | 5 |
| WI-FI | 2.4G&5G |
| SIM Cards &Network | 2G/3G/4G |
| GPS | Yes |
| Mic | Yes |
| 3.5mm earphone | No |
| USB interface | Type-C |
| Battery | 5500mAh,3.7V |
| Battery Case Material | Metal |
| Charger | 5V 2A Charger |
| Packaging/USB Cable | Yes |

Copy product links
Long by picture save/share