| Spec Sheet | |
| Model No.: | T14-A |
| Product type: | 13.4' tablet, 2 in 1 style |
| Product pictures |
|
| CPU/Processor | MTK Helio G99 (MT6789/MT8781) |
| Operating system | Android 15 |
| Memory | 6GB+128GB Support Virtual Memory Expanding |
| Display | 13.4 inch IPS Incell, 1920*1200 Pixel Resolution |
| Camera | Rear:main camera 13MP,Flash Front: 5MP Front Camera |
| Battery Charging | 10000mAh,Fasting9V / 2A Charger,Type-C Charging Port |
| Positioning Sensors Interfaces | GPS / Face Recognition/Messaging/3.5mm Type-C |
| Size Weight | 309.5*201.3*8.1mm, around 680g |
| Accessories | Case & Built in with keyboard, Stylus pen |
| Packing list | Customized GB box, Tablet, USB charger,Type-C Charging Cable,Removal Pin |


Copy product links
Long by picture save/share